IMPACT
IMPACT
Transepidermālās ievades sistēma IMPACT
Daudzām sejas ādai vajadzīgām vielām, vitamīniem piemīt spēja aizkavēt ādas novecošanos, tomēr ir arī zināms, ka to nokļūšanas spējas ādā ir ierobežotas. Izmantojot novitāro Impact sistēmu, mēs spējam „iedzīt" aktīvās vielas ādā ātrāk un dziļāk, neļaujot tām sadalīties priekšlaicīgi.
Procedūra ir nesāpīga, ātra un nerada redzamas ādas pārmaiņas, kas ierobežo ikdienas aktivitāti. Pēc savas būtības tā ir akustiskā ādas masāža, kas veicina ne tikai aktīvo vielu nokļūšanu ādā, bet arī ādas apasiņošanu un starpšūnu telpas stimulēšanu.
Kāpēc veikt IMPACT?
  • Ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanai
  • Ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanai
  • Poru samazināšanai
  • Grumbiņu samazināšanai
Cenas
Piedāvājums spēkā HydraFacial, Impact un Piparmētru pīlinga procedūrām Dr. Mauriņa klīnikas ePrivilēģiju kartes īpašniekiem līdz 2024. gada 31. jūlijam. Lai saņemtu bezmaksas ePrivilēģiju karti, lūdzam reģistrēties šeit.
Piesakieties jau tagad
Vasara vairs nav aiz kalniem, tādēļ parūpēties par savas ādas skaistumu un veselību ir īpaši svarīgi! Saņem -20% atlaidi estētikas procedūrām un uzmirdzi vēl spožāk! Piedāvājums spēkā HydraFacial, Impact un Piparmētru pīlinga procedūrām Dr. Mauriņa klīnikas ePrivilēģiju kartes īpašniekiem līdz 2024. gada 31. jūlijam.
Piedāvājums spēkā Dr. Mauriņa klīnikas ePrivilēģiju kartes īpašniekiem.
Made on
Tilda